Kontakt

Dnešní svět je plný změn. Ať už si to chceme uvědomit, nebo ne – změna je jediná jistota, kterou v životě máme. Na některé změny se již dlouho chystáme, další přicházejí nečekaně a jiné jsou pro nás nebo náš byznys životní nutností. Otázkou přežití. Změna není jednoduchá. Vyžaduje odvahu, odhodlání, vytrvalost, ale i směr. Sám jsem si za svůj život prošel mnoha změnami – těmi, které jsem sám chtěl i těmi, co jsem musel. Proto moc dobře vím, jak těžké to je. Proto píšu tento blog, abych pomohl najít cestu a sílu těm lidem, kteří si zrovna nějakými změnami potřebují projít.

Pokud mi chcete nechat nějaký vzkaz, neváhejte využít formulář níže. Jakmile budu moci, rád Vám odpovím.

Pokud cítíte, že byste ode mě chtěli pomoci se změnami ve vašem životě, mám soukromou poradenskou praxi v Praze a rád se vám pokusím pomoci.

Pokud potřebujete něco změnit u vás ve firmě, chcete zlepšit atmosféru a spokojenost vašich zaměstnanců, neváhejte využít také mých služeb nabídky pro firmy, a to včetně komplexního programu na pomoc firmám a zaměstnancům zasaženým koronakrizí. Kompletní nabídku si můžete stáhnout zde.

podpis


Kontakt

Martin Zikmund
Tel.: +420 602 630 155
Web: www.martinzikmund.cz

Pošlete mi zprávu / Send me a Message