Podpořte nás

Blog Je čas na změnu.cz vytvářím už 6 let. Za tu dobu tu vzniklo už přes 100 článků, které si každoročně přečte okolo 60 000 návštěvníků, z nichž každý si v průměru zobrazí 2 články. Smyslem každého z těch 100 článků bylo, je a bude, aby pomohly aspoň jednom člověku. O tom, jak celý projekt vznikl se můžete více dočíst zde. Pokud se vám tento blog líbí, budu vám moc vděčný, pokud se ho rozhodnete podpořit. Ptáte se jak? Možností je tu hned několik 🙂

Sdílejte naše články

Líbil se vám nějaký článek tady na blogu? Šiřte ho dál formou sdílení – sdílejte ho na svých sociálních sítích, pošlete odkaz svým přátelům. Budu jedině rád 🙂
Jen prosím články bez mého vědomí nepublikujte na svém webu. Bohužel se to občas stává a není to příjemné řešit. Když pominu věc autorských práv, škodíte tak tím tomuto blogu ve vyhledávačích.

Sledujte nás na Facebooku

Naši stránku najdete zde.

Podpořte blog finančně

Příprava článků na blog, jeho provoz i odpovídání čtenářům je věc poměrně časově náročná. A stojí to i peníze za hosting, doménu, atd. Pokud se vám blog líbí, některý z článků vám v životě pomohl, nebo vám byl inspirací, určitě můžete celý tento projekt podpořit i finančně. Stačí zaslat libovolnou částku na účet 2400103235/2010.

Máte zájem o sponzoring, či reklamu na tomto blogu? Kontaktujte mě přímo na telefonu 602 630 155, nebo mailem na martin@zikmund.cz.

Dejte mi vědět, že se vám blog líbí

A konečně velkou podporou jsou mi v časech nejtěžších i e-maily, které mi občas píšete, nebo komentáře, co necháváte pod články. I u této stránky můžete nechat svůj komentář.

Ještě jednou díky za podporu, kterou tomuto projektu dáváte!

1 komentář: „Podpořte nás

  1. Je to dobrý blog i když jsou tam ta sprostá slova , ale je to aspoň úpřimné a na rovinu.A slovo sebevražda naopak není sprosté a přitom je to nejskur… slovo a věc na světě:-( Děkuju vám pane Martine za ten článek dodal mi odvahu jít dále.
    S úctou Martin M.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s